Ocenenia

Turn sweat into energy


Skupina dizajnérov pod vedením prof. Boda W. Lambertza vyhrala u medzinárodných odborníkov na dizajn už viac ocenení ako ktorákoľvek iná švajčiarska značka v konkurencii. Značka X-BIONIC® uspela najmä svojím jedinečným spôsobom zjednotenia estetiky, inovatívnych funkcií a najvyššej kvality.


X-BIONIC® presvedčil porotu odborníkov so svojim holistickým prístupom “Turn Sweat Into Energy”“Zmeň pot na energiu”, ktorý neustále prechádza ďalším a ďalším vývojom a vďaka technológiám inšpirovaným bionikou katapultuje oblasť funkčného športového oblečenia na inú úroveň.

Plus X Award

Svedčí o tom aj niekoľko ročný úspech na najprestížnejšej svetovej súťaži zameranej na oblasť technológií, inovácií, športu a životného štýlu – Plus X Award.  Vďaka medzinárodnej a nezávislej porote sudcov z 25 priemyselných odvetví, 23 strategických partnerov a viac ako 600 zúčastnených medzinárodných značiek je Plus X Award najväčším ocenením v spomínanej oblasti. A práve X-BIONIC® získal niekoľko prestížnych ocenení v kategórii „Najlepší produkt roka“ a trinásť rokov za sebou ocenenie „Najinovatívnejšia značka roka“.

Okrem toho má na konte aj ďalšie ocenenia ako ISPO Gold, iF Design Award a Red Dot Design, ktoré sú v odvetví technológií, športu a životného štýlu jednoznačnou nálepkou úspechu.

Výsledky v číslach

desiatky ocenení po celom svete
800
+ celosvetovo registrovaných patentov
45
vynálezov
700
registrácií a ochranných známok na celom svete
165
ochranných známok
118
dizajnových registrácií na celom svete
700
ocenení po celom svete