Hreje, keď je ti zima. Chladí, keď sa potíš.

Hreje, keď je ti zima. Chladí, keď sa potíš.

Unikátny a mimoriadne efektívny manažment teploty. Presne definovaná poloha na hrudi a chrbte ponúka podľa testov a skúseností viac chladiacej sily. Ocenený systém 3D Bionic Sphere® s technológiou ThermoSyphon® na hrudi a chrbte zastavuje nepríjemné zvlhčenie, pocit prehriatia a riziko ochladenia počas odpočinku a zotavenia. Chladiaca funkcia sa naštartuje, až keď vaše telo začne hromadiť telesné teplo a potiť sa. Keď nie je pot, preberá funkciu izolácie.

Vaše telo produkuje rôzne množstvo tepla v rôznych častiach tela. Systém ThermoSyphon®, ďalšia generácia systému 3D Bionic Sphere®, zanecháva na pokožke jemný film vlhkosti, ktorý telo nebude cítiť ako vlhko. Sweat Traps® absorbujú prebytočný pot, vedú ho k odparovaniu a tým pádom sa ho zbavujú prostredníctvom dynamiky tepla. Na pokožke zostáva príjemná zvyšková vlhkosť. Pretože: žiadny pot – žiadne chladenie. Pri nízkych vonkajších teplotách potom komplexný systém kanálov pôsobí vo fázach pokojovej izolácie. Vyhne sa tak riziku ochladenia po skončení športu.

V závislosti od teploty okolia musí funkčné oblečenie zabezpečovať spoľahlivú termoreguláciu, aj keď je výkon stabilný. Iba zväčšená oblasť odparovania a efektívne odvádzanie potu zaručujú optimálnu klímu pokožky aj pri záťaži. Ide o to, aby ste pot zredukovali, nie aby ste mu zabránili.

 Chladenie počas aktivity:

Vaše telo sa počas aktivity potí. Prirodzená funkcia potu je, že telo ochladzuje, aby ho udržiavalo na optimálnej teplote 37 ° C. Väčšina tradičných druhov funkčnej spodnej bielizne odvádza všetok pot, čo vedie len k ďalšiemu zvyšovaniu produkcie potu. Výsledkom je strata vody, minerálov a solí bez chladiaceho účinku a znížený výkon.

Zohrievanie počas odpočinkovej fázy:

Patentovaný a jedinečný systém 3D Bionic Sphere® uchováva dôležité zdroje, aby ste mohli podať lepší výkon. Tým, že sa vynaloží menej energie na reguláciu telesnej teploty, tým viac energetických zásob zostane pre váš výkon. Studený okolitý vzduch nepredstavuje žiadny rizikový faktor prechladenia, pretože teplý vzduch vo vnútri kanálov InnerAirChannels tvorí izolačný vankúš. Počas fázy odpočinku je tento proces ochladenia prerušený nedostatkom potu a tak vzduch v oboch kanáloch slúži na zahriatie pomocou vlastného telesného tepla a vytvára akoby ochranný plášť, ktorý chráni telo pred chladom.

 

3D BIONIC SPHERE® systém s technológiou THERMOSYPHON® Hreje, keď je ti zima. Chladí, keď sa potíš.