X-Socks® – Technické, štýlové a ľahké


24. 05. 2021

X-Socks® 100% spĺňajú najnáročnejšie požiadavky vášnivých cyklistov

V súčasnej dobe, sú moderné bicykle špecializovanejšie ako kedykoľvek predtým, a preto je aj obuv a iné doplnky pre horskú alebo cestnú cyklistiku navrhnutá úplne inak. Každá vyžaduje od vašich nôh niečo iné, a preto X-Socks® prinášajú celý rad modelov, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Naše cyklistické ponožky boli vyvinuté tak, aby optimálne podporovali funkcie vašich nôh. Ponožky Bike Pro Mid a MTB Control chránia, vetrajú a stabilizujú vaše chodidlá a zároveň vám umožňujú vychutnať si jazdu.

 

foto-slider
foto-slider

Suppronation® Bandage

Patentovaný v 28 krajinách.

Patentovaný Suppronation® Bandage v našich ponožkách je pletený z elastického materiálu pre vyššiu funkčnosť a na rozdiel od iných ponožiek zaisťuje vynikajúcu podporu členku. Poskytuje namáhaným šľachám, svalom a kĺbovému aparátu optimálnu podporu a maximálnu stabilitu bez obmedzenia vašej slobody pohybu.

Smart Compression Zone

Vďaka tejto inteligentnej kompresii je efektívne podporený venózny návrat krvi. Zlepšuje prísun živín, znižuje vibrácie svalov a zvyšuje výkonnosť.

Suppronation® Footbed 

Patentovaný v 41 krajinách.

Motivuje reflexnú korekciu držania chodidla a zabraňuje preťaženiu kĺbov. Celú našu telesnú hmotnosť nesie iba niekoľko malých oblastí chodidla. Podošva pomocou najlepších technológií, ktoré sú dnes k dispozícii, chráni a podporuje tieto s vysoko namáhané miesta .

foto-slider
foto-slider
foto-slider

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich použivaním.

Viac informácií